Jdi na obsah Jdi na menu
 


Petice

Petiční arch na podporu našeho kandidáta na prezidenta.


Petiční archy pro volbu prezidenta obsahují nejen jméno, příjmení, adresu občana, ale také jeho datum narození a číslo občanského průkazu/cestovního dokladu. To by případně mohly být zneužitelné údaje.

Proto je nezbytně nutné s nimi nakládat v souladu s platnými zákony ČR, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb.

Nelze je ponechávat na volně přístupných místech, např. různých stolcích na chodbách objektů apod. Musí být pod neustálým dohledem!

Při odchodu z pracoviště je třeba uložit je do uzamčeného prostoru. Pokud bude sběr podpisů prováděn na veřejných prostranstvích, je nutné mít petiční archy pod neustálým dohledem, aby je například někdo nefotografoval, nezcizil apod.

Petiční archy musí být tištěné pouze na bílý papír a z jedné strany a to z důvodu, aby nebyla díky propisu zhoršená čitelnost uvedených údajů.

Podepsané petiční archy odevzdávejte na ÚV KSČM, oddělení komunální a regionální politiky a volby s. Věře Vejvodové. Petiční archy budou společně s kandidátní listinou předány zmocněncem k registraci na Ministerstvo vnitra ČR.

Petiční archy, které byly rozeslány již dříve, jsou platné. Pokud na nich máte již vyplněné údaje, je to v pořádku a můžete je odevzdat. Nadále již starou podobu petičních archů nepoužívejte!

Petice-Skála.pdf

 

Příspěvky

PETICE STOP 68

9. 3. 2023

| Rubrika: Petice

Petice proti zvyšování věku odchodu do důchodu v ČR

 

Petice

17. 2. 2022

| Rubrika: Petice

Petice proti konání sjezdu sudetoněmeckého landsmanšaftu v České republice.